25 Aralık 2012 Salı

2013 Wish List

Merhaba canlarım,
resim gerektirmeyen mimlerden devam ediyoruz :)) yine her zamanki gibi canım arkadaşım kadim dostum Koyukırmızı'm beni mimledi zaten başka mimleyen de yok :p 
Bakalım benim 2013 te isteklerim nelermişş :) 1) Tabii olarak ilk ve en büyük isteğim atanmış bir öğretmen olarak öğretmenlik hayatıma devam etmek :)


2) Zayıflamak incelmek konusunda koyukırmızıma katılıyorum her ne kadar ben onun kadar istikrarlı olamasam da kesinlikle verdiğim 8 kiloyu almayıp bir de üzerine 8 kilo daha vermek istiyorum :) 
3) Daha çok kitap okumak istiyorum 4) Çalışmaya da başladığım için artık en çok istediğim birkaç parça kozmetik ürünü var onları almayı istiyorum. (Daha güzel bir makyaj koleksiyonum olsun istiyorum)

İlk istediğim kesinlikle ve kesinlikle Balm-Jovi palet :) artı The Balm standının tamamı (:


İkincisi ise MAC ten herhangi bir ürün (: bunun sebebi henüz hiç MAC ürünüm olmaması onun için ne aldığım pek önemli değil :pBunun dışında çok istediğim şey var aslında ama açıkçası hepsini zamana ve ihtiyaca göre sıralıyorum listem uzun yaklaşık 150 tane ürün var ama bunları uzun yıllara yayacağım kesin :))

5) Saat istiyorum Casio marka sanırım alıcam bunu bugün emin olmamakla beraber :)6) Dogo'dana babet ya da spor ayakkabı istiyorum henüz karar vermedim :)
) Ve en güzeli de yepyeni ve güzel bir hayata adım atmak. Çok dert yüküm var ne yalan söyleyim 25 yaşında çok büyük yükler yüklendim üzerime bilenler biliyorlar halimi :) Ama onca şeye rağmen daha dik durmak istiyorum hayata karşı. Ve bu sene boyunca yanında ölebileceğim adamın yanımda kalmasını istiyorum :))) sonunda gidecek de olsa bu sene benimle kalsın...Mim için tekrar teşekkür ediyorum Koyukırmızı'ma :) o beni bıkmadan mimledi ve ben ilk defa bir mime aynı gün cevap yazdım (: Ne çok şey istiyormuşum şimdi fark ettim (: daha da var isteklerim ama bu kadarı yeter sanırım :)) Mimi cevaplamayan blogger kalmadı sanırım o yüzden mimleyecek kimsem yoook :)

5 yorum:

çağla deniz dönmez dedi ki...

Umarım bütün dileklerin gerçekleşir bebeğim

pembe kalpler dedi ki...

bütün istediklerin senin olsun. en çok da öğretmenlik isteğin. ümidini kaybedip memur olarak hayatına devam eden atanamamış bir öğretmen olarak bunu canı gönülden dilerim. sevgiler...

koyukirmizi dedi ki...

İsteklerimizin hepsi birer birer gerçekleşir inşallah canımm =))

Belle Amie dedi ki...

Istediklerin hepsi gerceklesir umarim,
ama ozellikle atanman ! Bunu cok isterim :) Allahin izniyle insallah atanirsin.
Sevgiler

bakimliolmakasktir dedi ki...

@çağla
teşekkür ederim bebeğim senin de işin gerçekleşecek inş :))

@pembe kalpler
canım benimm teşekkür ederim inş öyle olur yoksa ben de memuriyete yönelicem :((

@koyukırmızı
sağol bebeğim beraber yanyana gerçekleştircez inş :))

@Belle Amie
teşekkür ederim canım inş bu yeni yıl hepimize hayırlı olur :)